Czarna panna młoda [Super Express 19.01.2009]

Super Express 19.01.2009

Anja Orthodox, królowa gotyckiego rocka, wyszła za mąż. Każdy, kto myśli, że czarny kolor nie nadaje się na sukienkę dla panny młodej, jest w błędzie. Wokalistka zespołu Closterkeller, Anja Orthodox udowodniła, że ślub mozna wziąć w stroju, który daleko odbiega od tradycji. I było jej w nim niezwykle do twarzy.

- Specjalnie dla przyszłego męża schudłam 15 kilogramów, żeby nie robić mu obciachu - wyznała piosenkarka "Super Expressowi" na chwilę przed ślubem. Artystka i jej ukochany Mariusz Kumala, który jest gitarzystą w zespole Anji, w sobotę powiedzieli sobie "tak" w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze. Strojami zszokowali wszystkich. Anja pojawiła się w długiej czarnej sukni, a na głowie miała czarny welon. Także Mariusz nie wyglądał jak tradycyjny pan młody. Ślub brał w czarnym skórzanym płaszczu, a na głowie miał czarny kapelusz w... trupie czaszki.

Ale co tam strój! Najważniejsze, że Anję i Mariusza łączy wielka miłość.

- Decyzja o ślubie była bardzo spontaniczna. Byliśmy na zakupach i pokłóciliśmy się. Na moje pytanie, co powinniśmy zrobić, żeby było dobrze, Mariusz powiedział, że powinniśmy się pobrać - tłumaczy piosenkarka swoją decyzję o ślubie. - Na co ja odparowałam, że przynajmniej w kawiarni mógł mi to powiedzieć. Poszliśmy więc do knajpki i porozmawialiśmy szczerze. Wtedy okazało się, że oboje pragniemy ślubu - dodaje Anja.

Po ślubie małżonkowie bawili się do białego rana w jednym z warszawskich klubów rockowo-gotyckich. Młodej parze życzymy szczęścia.

MAG, łza

Wstecz